054 477 44 33 0951 492 100
Všetko pre vaše zdravie

Ubytovanie

Hotel Alexander

Hotel Alexander**** je novozrekonštruovaný hotel v centre Bardejovských Kúpeľov, ktorý je prepojený spojovacou chodbou s hotelom Ozón. Budova má 8 poschodí, je vybavená výťahmi a jedálňou. Hotel ponúka ubytovanie v 75 luxusn ... (viac..)

Hotel Ozón

Hotel Ozón*** je najväčším ubytovacím zariadením v Bardejovských Kúpeľoch. V roku 2000 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a ponukou svojich služieb uspokojí aj náročných návštevníkov. Budova má 5 poschodí, je vyb ... (viac..)

Hotel Astória

Hotel Astória*** je historickou dominantou Bardejovských Kúpeľov. Hotel bol postavený v roku 1898 a pri výzdobe fasády a výtvarnej výzdobe interiéru bola použitá neorenesančná a neobaroková ornamentika. Nachádza sa v ... (viac..)

Penzión František

Penzión František**+ vznikol rekonštrukciou a rozšírením už existujúcej stavby. Ponúka ubytovanie v moderných a priestranných izbách. Penzión sa nachádza asi 200 m od centra kúpeľov, kde je potrebné dochádzať na st ... (viac..)

Vila Diana

Vila Diana**+ je zrekonštruovanou vilou, ktorá ponúka kvalitné ubytovanie aj pre náročnejších zákazníkov. Nachádza sa na okraji kúpeľného lesa, za liečebným domom Alžbeta. Ubytovaní klienti sa stravujú v jedálni hotela O ... (viac..)

Vila Fontána

Vila Fontána** patrí k najobľúbenejším vilkám pre svoju výbornú polohu priamo v centre kúpeľov, v blízkosti hotela Ozón (cca. 100 m), kde sa ubytovaní klienti stravujú. Na procedúry je potrebné dochádzať do Kúpeľného domu vzd ... (viac..)

Hotel Mier

Hotel Mier*** sa nachádza v blízkosti letného kúpaliska, v krásnom prostredí uprostred lesov, asi 400m od centra kúpeľov. Všetky izby hotela prešli kompletnou rekonštrukciou a sú zariadené moderným nábytkom. ... (viac..)

Vila Blanka

Vila Blanka je situovaná v príjemnom prostredí obklopenom zeleňou a ponúka ubytovanie menej náročným klientom. Vo vile sú vymenené plastové okná, izby neprebehli rekonštrukciou. Stravovanie je podávané v LD Astória***, ktorý je od ... (viac..)

Vila Srnka

Vila Srnka sa nachádza v bezprostrednej blízkosti centra kúpeľov a ponúka ubytovanie menej náročným klientom. Vo vile sú vymenené plastové okná, izby neprebehli rekonštrukciou. Stravovanie je zabezpečené v LD Astória* ... (viac..)

Hotel Alžbeta

Hotel Alžbeta**  ponúka ubytovanie v jednoposteľových a dvojposteľových izbách.  Nachádza sa za kúpeľným parkom v centre Bardejovských Kúpeľov, iba 50 metrov od Kolonády. Budova je trojposchodová a je vybavená výťahom. ... (viac..)

Vila Lujza

Lujza sa nachádza v centrálnej časti kúpeľného parku, v blízkosti hotela Astória, kde s ... (viac..)


Kontaktujte nás

+421 54 477 44 33
+421 54 477 44 22
+421 951 492 100

pobyty hradené cez zdravotné poisťovne
+421 54 477 43 23
+421 54 477 4460

© bardejovské kúpele S vytvorila [BE]CREA

Menu

zatvor menu
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Viac informácií. Súhlasím